Gailestingumo kongreso renginiai ir pranešėjai
2 mins read

Gailestingumo kongreso renginiai ir pranešėjai

Gailestingumo kongresas yra vienas iš svarbiausių religinių renginių, skirtas skleisti ir stiprinti gailestingumo, atjautos ir krikščioniškos meilės idėjas. Kiekvienais metais kongresą lanko tūkstančiai žmonių iš skirtingų šalių, ieškantys dvasinio atnaujinimo ir bendrystės su kitais tikinčiaisiais. Bet kokį kongresą išskiria jo renginiai ir pranešėjai. Pabandykime panirti į šių metų Gailestingumo kongreso pasiūlymus.

Pagrindiniai pranešėjai

Vyskupas Jonas Paulavičius. Vyskupas Jonas yra vienas iš ryškiausių šiuolaikinių teologų. Jo pranešimas „Gailestingumo šaltiniai šiuolaikinėje visuomenėje” siekia parodyti, kaip gailestingumas gali būti atsakas į šiuolaikines kultūrines ir socialines iššūkis.

Sesuo Marija Benediktė. Sesuo Marija, žinoma savo darbais tarp neturtingų ir pažeidžiamų, pasidalins savo patirtimi pranešime „Gailestingumo veiksmai: nuo žodžių prie darbų”.

Dr. Tomas Kęstutis. Daktaras Kęstutis, dvasininkas ir psichoterapeutas, pristatys pranešimą „Gailestingumas kaip gydymo šaltinis”, kuriame jis analizuos gailestingumo galimybes gydyti sielas ir kūnus.

Darbo grupės ir seminarai

„Gailestingumo mokymo įdiegimas mokyklose”. Šioje darbo grupėje mokytojai, tėvai ir mokyklų vadovai aptars būdus, kaip integruoti gailestingumo mokymus į švietimo programas.

„Meditacija ir gailestingumas”. Šiame seminare dalyviai bus mokomi, kaip naudoti meditaciją gailestingumo vertybių stiprinimui.

„Gailestingumo skleidimas socialinėje erdvėje”. Ši darbo grupė susitelks ties krikščioniškos gailestingumo vertybių skleidimu socialinėse medijose ir kitose platformose.

Specialūs renginiai

Muzikinis vakaras „Gailestingumo giesmės”. Šiame vakare skambės tradicinės ir šiuolaikinės giesmės, kurios ragina mus būti gailestingais.

Gailestingumo paroda. Parodoje bus galima pamatyti menininkų kūrinius, kurie įkūnija gailestingumo temą.

Kongresą vainikuoja Šventoji Mišios ir bendra malda, kurioje visi dalyviai vieningai prašo Dievo gailestingumo savo gyvenimuose.

Gailestingumo kongresas siūlo platų spektrą renginių, pranešimų ir seminarų, kurie gilina mūsų supratimą apie gailestingumo esmę ir svarbą. Kiekvienas dalyvis gali rasti kažką, kas jam artima ir praturtinantį, tiek dvasiniu, tiek praktiniu požiūriu.